LM43602DSUT | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | LM43602DSUT |
Beskrivelse | IC REG BUCK ADJ 2A 16SON |
Produsentens standard leveringstid | 6 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Justerbar 1V 1 Utgang 2A 16-VFDFN-eksponert plate |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | LM43602DSUT Modeller |
Kategori | Spenning - inngang (maks) 36V |
Produsent | Spenning - utgang (min./fast) |
Serie | Spenning - utgang (maks) 28V |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Strøm – utgang |
Delestatus Aktiv | Frekvens - omkobling 200kHz – 2,2MHz |
Funksjon Trinn ned | Synkron likeretter Ja |
Utgangskonfigurasjon Positiv | Driftstemperatur -40°C – 125°C (TJ) |
Topologi | Monteringstype Overflatemontering, Fuktbar side |
Utgangstype | Kapsling |
Antall utganger 1 | Leverandørens enhetsforpakning 16-SON (4x5) |
Spenning - inngang (min) 3,5V | Baseproduktnummer |