LM4050QBEM3-2.5/NOPB
DigiKeys produktnummer
296-LM4050QBEM3-2.5/NOPBTR-ND - Tape og spole (TR)
296-LM4050QBEM3-2.5/NOPBCT-ND - Båndavsnitt (CT)
296-LM4050QBEM3-2.5/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LM4050QBEM3-2.5/NOPB
Beskrivelse
IC VREF SHUNT 0.2% SOT23-3
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Shunt spenningsreferanse IC ±0,2% SOT-23-3
EDA-/CAD-modeller
LM4050QBEM3-2.5/NOPB Modeller
Kategori
Støy - 10Hz til 10kHz
41µVrms
Produsent
Texas Instruments
Strøm - katode
65 µA
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Delestatus
Aktiv
Grad
Bilteknikk
Referansetype
Shunt
Godkjenning
AEC-Q100
Spenning - utgang (min./fast)
2,5V
Kapsling
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Strøm – utgang
15 mA
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-3
Toleranse
±0,2%
Baseproduktnummer
Temperaturkoeffisient
50ppm/°C