LM4040B10IDBZR
DigiKeys produktnummer
296-20869-2-ND - Tape og spole (TR)
296-20869-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-20869-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LM4040B10IDBZR
Beskrivelse
IC VREF SHUNT 0.2% SOT23-3
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Shunt spenningsreferanse IC ±0,2% SOT-23-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LM4040B10IDBZR Modeller
Kategori
Temperaturkoeffisient
100ppm/°C
Produsent
Texas Instruments
Støy - 10Hz til 10kHz
180µVrms
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - katode
125 µA
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Referansetype
Shunt
Monteringstype
Overflatemontering
Utgangstype
Fast
Kapsling
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spenning - utgang (min./fast)
10V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-3
Strøm – utgang
15 mA
Baseproduktnummer
Toleranse
±0,2%