LM2676T-12/NOPB
DigiKeys produktnummer
LM2676T-12/NOPB-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
LM2676T-12/NOPB
Beskrivelse
IC REG BUCK 12V 3A TO220-7
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Fast 12V 1 Utgang 3A TO-220-7 formede ledninger
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LM2676T-12/NOPB Modeller
Kategori
Spenning - inngang (maks)
40V
Produsent
Spenning - utgang (min./fast)
Serie
Strøm – utgang
Emballasje
Rør
Frekvens - omkobling
260kHz
Delestatus
Aktiv
Synkron likeretter
Ingen
Funksjon
Trinn ned
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Utgangskonfigurasjon
Positiv
Monteringstype
Gjennomgående hull
Topologi
Kapsling
Utgangstype
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220-7
Antall utganger
1
Baseproduktnummer
Spenning - inngang (min)
8V