LM2575HVT-12/NOPB
DigiKeys produktnummer
LM2575HVT-12/NOPB-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
LM2575HVT-12/NOPB
Beskrivelse
IC REG BUCK 12V 1A TO220-5
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Fast 12V 1 Utgang 1A TO-220-5
EDA-/CAD-modeller
LM2575HVT-12/NOPB Modeller
Kategori
Spenning - inngang (maks)
60V
Produsent
Spenning - utgang (min./fast)
Serie
Strøm – utgang
Emballasje
Rør
Frekvens - omkobling
52kHz
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Monteringstype
Gjennomgående hull
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220-5
Antall utganger
1
Baseproduktnummer
Spenning - inngang (min)
4V