LM1117MPX-3.3 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | LM1117MPX-3.3 |
Beskrivelse | IC REG LIN 3.3V 800MA SOT-223-4 |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 800mA SOT-223-4 |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | LM1117MPX-3.3 Modeller |
Kategori | Strøm – utgang |
Produsent | Strøm - hvilestrøm (Iq) 5 mA |
Serie | Strøm - forsyning (maks) 10 mA |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | PSRR 75dB (120Hz) |
Delestatus Utdatert | Beskyttelsesfunksjoner Overstrøm, Overtemperatur |
Utgangskonfigurasjon | Driftstemperatur 0°C – 125°C |
Utgangstype | Monteringstype Overflatemontering |
Antall regulatorer 1 | Kapsling TO-261-4, TO-261AA |
Spenning - inngang (maks) 15V | Leverandørens enhetsforpakning SOT-223-4 |
Spenning - utgang (min./fast) 3,3V | Baseproduktnummer |
Spenningsbortfall (maks) 1.2V ved 800mA |