LM1117MP-1.8/NOPB
DigiKeys produktnummer
LM1117MP-1.8/NOPBTR-ND - Tape og spole (TR)
LM1117MP-1.8/NOPBCT-ND - Båndavsnitt (CT)
LM1117MP-1.8/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LM1117MP-1.8/NOPB
Beskrivelse
IC REG LINEAR 1.8V 800MA SOT-223
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 800mA SOT-223
EDA-/CAD-modeller
LM1117MP-1.8/NOPB Modeller
Strøm - hvilestrøm (Iq)
5 mA
Strøm - forsyning (maks)
10 mA
PSRR
75dB (120Hz)
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangstype
Driftstemperatur
0°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
15V
Kapsling
TO-261-4, TO-261AA
Spenning - utgang (min./fast)
1,8V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-223
Spenningsbortfall (maks)
1.2V ved 800mA