LM1086CSX-3.3/NOPB
DigiKeys produktnummer
LM1086CSX-3.3/NOPBTR-ND - Tape og spole (TR)
LM1086CSX-3.3/NOPBCT-ND - Båndavsnitt (CT)
LM1086CSX-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LM1086CSX-3.3/NOPB
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 1.5A TO263
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 1,5A TO-263 (DDPAK-3)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LM1086CSX-3.3/NOPB Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
5 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - forsyning (maks)
10 mA
Delestatus
Aktiv
PSRR
72dB (120Hz)
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Kortslutning
Utgangstype
Driftstemperatur
0°C – 125°C
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
27V
Kapsling
TO-263-4, D2PAK (3 ledere + plate), TO-263AA
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-263 (DDPAK-3)
Spenningsbortfall (maks)
1.5V ved 1.5A