F28P659SH6PTPQ1
DigiKeys produktnummer
296-F28P659SH6PTPQ1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
F28P659SH6PTPQ1
Beskrivelse
AUTOMOTIVE C2000 32-BIT MCU, 400
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
C28x C2000™ C28x Piccolo™ Mikrostyringer IC 32-biters Dual-Core 200MHz 768KB (768K x 8) FLASH 176-HLQFP (24x24)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
F28P659SH6PTPQ1 Modeller
Kategori
Programminnetype
FLASH
Produsent
RAM-størrelse
244K x 8
Serie
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,8V – 3,63V
Emballasje
Brett
Dataomformere
A/D 36x12/16b SAR;D/A 2x12b
Delestatus
Aktiv
Oscillatortype
Intern
Kjerneprosessor
C28x
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Kjernestørrelse
32-biters Dual-Core
Grad
Bilteknikk
Hurtighet
200MHz