Bilde for DDS39RF12ACK er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
DDS39RF12ACK
DigiKeys produktnummer
296-DDS39RF12ACK-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DDS39RF12ACK
Beskrivelse
16-BIT, 2-CHANNEL, 24GSPS 12GHZ
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Direkte digital syntese IC 16 b 12 GHz Innstilling 256-FCBGA (17x17)
Kategori
Forsyningsspenning
0,95V – 1,05V, 1,71V – 1,89V
Produsent
Texas Instruments
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballasje
Rør
Monteringstype
Overflatemontering
Delestatus
Aktiv
Kapsling
256-BBGA, FCBGA
Oppløsning (bits)
16 b
Leverandørens enhetsforpakning
256-FCBGA (17x17)
Hoved fclk
12 GHz