CSD25213W10
DigiKeys produktnummer
296-40004-2-ND - Tape og spole (TR)
296-40004-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-40004-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CSD25213W10
Beskrivelse
MOSFET P-CH 20V 1.6A 4DSBGA
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
P-kanal 20 V 1,6A (Ta) 1W (Ta) Overflatemontering 4-DSBGA (1x1)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CSD25213W10 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
1.1V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
2.9 nC @ 4.5 V
Serie
Vgs (maks)
-6V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
478 pF @ 10 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
1W (Ta)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Overflatemontering
Drain til Source-spenning
20 V
Leverandørens enhetsforpakning
4-DSBGA (1x1)
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
2,5V, 4,5V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
47mOhm ved 1A, 4.5V