CD74HCT393M96
DigiKeys produktnummer
296-14556-2-ND - Tape og spole (TR)
296-14556-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-14556-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CD74HCT393M96
Beskrivelse
IC BINARY COUNTR DL 4BIT 14SOIC
Detaljert beskrivelse
Tellere IC Binærteller 2 Elementer 4 Bit Negativ kant 14-SOIC
EDA-/CAD-modeller
CD74HCT393M96 Modeller
Kategori
Nullstille
Asynkron
Produsent
Texas Instruments
Tellehastighet
27 MHz
Serie
Utløsertype
Negativ kant
Forsyningsspenning
4.5 V ~ 5.5 V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Logikktype
Binærteller
Monteringstype
Overflatemontering
Retning
Opp
Kapsling
14-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)