CD74HC73M96
DigiKeys produktnummer
296-14540-2-ND - Tape og spole (TR)
296-14540-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-14540-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CD74HC73M96
Beskrivelse
IC FF JK TYPE DBL 1-BIT 14-SOIC
Detaljert beskrivelse
Flip Flop 2 Element JK-type 1 Bit Negativ kant 14-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
EDA-/CAD-modeller
CD74HC73M96 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Maks. spredningsforsinkelse ved V, maks. CL
28ns ved 6V, 50pF
Produsent
Texas Instruments
Utløsertype
Negativ kant
Serie
Strøm - utgang høy, lav
5,2mA, 5,2mA
Forsyningsspenning
2V – 6V
Delestatus
Aktiv
Strøm - hvilestrøm (Iq)
4 µA
Funksjon
Tilbakestille
Inngangskapasitans
10 pF
Type
JK-type
Driftstemperatur
-55°C – 125°C (TA)
Utgangstype
Komplementær
Monteringstype
Overflatemontering
Antall elementer
2
Leverandørens enhetsforpakning
14-SOIC
Antall bits per element
1
Kapsling
14-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Taktfrekvens
60 MHz