CD74HC193M96
DigiKeys produktnummer
296-CD74HC193M96TR-ND - Tape og spole (TR)
296-CD74HC193M96CT-ND - Båndavsnitt (CT)
296-CD74HC193M96DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CD74HC193M96
Beskrivelse
IC BINARY COUNTER 4-BIT 16SOIC
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Tellere IC Binærteller 1 Elementer 4 Bit Positiv kant 16-SOIC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CD74HC193M96 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Tidtaking (timing)
Synkron
Produsent
Texas Instruments
Tellehastighet
29 MHz
Serie
Utløsertype
Positiv kant
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Forsyningsspenning
2 V ~ 6 V
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Logikktype
Binærteller
Monteringstype
Overflatemontering
Retning
Opp, Ned
Kapsling
16-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)