CD74HC123M96
DigiKeys produktnummer
296-14508-2-ND - Tape og spole (TR)
296-14508-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-14508-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CD74HC123M96
Beskrivelse
IC MMV 2-CIR 25-NS 16-SOIC
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Monostabil multivibrator 25 ns 16-SOIC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CD74HC123M96 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Spredningsforsinkelse
25 ns
Produsent
Texas Instruments
Strøm - utgang høy, lav
5,2mA, 5,2mA
Serie
Forsyningsspenning
2 V ~ 6 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Logikktype
Monostabil
Kapsling
16-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)