CD74AC163M96
DigiKeys produktnummer
296-4234-2-ND - Tape og spole (TR)
296-4234-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-4234-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CD74AC163M96
Beskrivelse
IC BINARY COUNTER 4-BIT 16SOIC
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Tellere IC Binærteller 1 Elementer 4 Bit Positiv kant 16-SOIC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CD74AC163M96 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Tidtaking (timing)
Synkron
Produsent
Texas Instruments
Tellehastighet
90 MHz
Serie
Utløsertype
Positiv kant
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Forsyningsspenning
1.5 V ~ 5.5 V
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Logikktype
Binærteller
Monteringstype
Overflatemontering
Retning
Opp
Kapsling
16-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)