BQ24170RGYR
DigiKeys produktnummer
296-38877-2-ND - Tape og spole (TR)
296-38877-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-38877-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BQ24170RGYR
Beskrivelse
IC BATT CHG LI-ION 1-3CEL 24VQFN
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Lader IC Litium-ion/polymer 24-VQFN (5,5x3,5)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BQ24170RGYR Modeller
Kategori
Ladestrøm - maks
4A
Produsent
Texas Instruments
Batteripakkens spenning
4,2V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Spenning - forsyning (maks)
17V
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)