AMC22C11DR
DigiKeys produktnummer
296-AMC22C11DRTR-ND - Tape og spole (TR)
296-AMC22C11DRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
296-AMC22C11DRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
AMC22C11DR
Beskrivelse
IC COMPARATOR 1 GEN PUR 8SOIC
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Sammenlignere Standard (generell bruk) Open-drain 8-SOIC
Kategori
Strøm - nngangsformagnetisering (input bias) (maks)
0,025µA ved 4V
Produsent
Texas Instruments
Strøm - hvilestrøm (maks)
2,2mA, 3,7mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Spredningsforsinkelse (maks)
380ns
Delestatus
Aktiv
Hysterese
25mV
Type
Standard (generell bruk)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Antall elementer
1
Kapsling
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Utgangstype
Open-drain
Monteringstype
Overflatemontering
Voltage - Supply, Single/Dual (±)
3V – 27V