AMC1100DUBR
DigiKeys produktnummer
296-36554-2-ND - Tape og spole (TR)
296-36554-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-36554-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
AMC1100DUBR
Beskrivelse
IC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8SOP
Detaljert beskrivelse
Isolasjon Forsterkere 1 Kretser Differensiell 8-SOP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
AMC1100DUBR Modeller
Kategori
Strøm - forsyning
5,4mA
Produsent
Strøm - utgang/kanal
20 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Spenning - område (min)
2.7 V
Delestatus
Aktiv
Spenning - område (maks)
5.5 V
Forsterkertype
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Antall kretser
1
Monteringstype
Overflatemontering
Utgangstype
Differensiell
Kapsling
8-SMD, måkevinge
-3db båndbredde
100 kHz