ALM2403QPWPRQ1
DigiKeys produktnummer
296-ALM2403QPWPRQ1TR-ND - Tape og spole (TR)
296-ALM2403QPWPRQ1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
296-ALM2403QPWPRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ALM2403QPWPRQ1
Beskrivelse
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 14HTSSOP
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Standard (generell bruk) Forsterkere 2 Kretser Skinne-til-skinne 14-HTSSOP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ALM2403QPWPRQ1 Modeller
Kategori
Spenning - inngang forskjøvet
6 mV
Produsent
Strøm - forsyning
3,6mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - utgang/kanal
500 mA
Delestatus
Aktiv
Spenning - område (min)
5 V
Forsterkertype
Spenning - område (maks)
24 V
Antall kretser
2
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Utgangstype
Skinne-til-skinne
Monteringstype
Overflatemontering
Endringshastighet
50V/µs
Kapsling
14-PowerTSSOP (0,173", 4,40mm bredde)
Forsterkerbåndbreddeprodukt
21 MHz