ADC1173CIMTCX/NOPB
DigiKeys produktnummer
296-35234-2-ND - Tape og spole (TR)
296-35234-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-35234-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ADC1173CIMTCX/NOPB
Beskrivelse
IC ADC 8BIT 24-TSSOP
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
8 Bit analog til digital omformer 1 Inngang 1 Totrinns 24-TSSOP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ADC1173CIMTCX/NOPB Modeller
Kategori
Antall A/D-omformere
1
Produsent
Texas Instruments
Arkitektur
Totrinns
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Referansetype
Ekstern, Intern
Delestatus
Aktiv
Spenning - forsyning, analog
2,7V – 3,6V
Antall bits
8
Spenning - forsyning, digital
2,7V – 3,6V
Deteksjonshastighet (per sekund)
15M
Driftstemperatur
-40°C – 75°C
Antall innganger
1
Kapsling
24-TSSOP (0,173", 4,40mm bredde)