NHN0.50BK100
DigiKeys produktnummer
1030-NHN0.50BK100-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
NHN0.50BK100
Beskrivelse
EXPAND SLEEVE 1/2" X 100' BLACK
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Hylse X 100' (30,48m) Svart
Kategori
Farge
Svart
Produsent
Techflex
Lengde
100' (30,48m)
Serie
Veggtykkelse
0,050" (1,27mm)
Emballasje
Spole
Driftstemperatur
-60°C – 150°C
Delestatus
Aktiv
Slitebeskyttelse
Slitefast og kuttbestandig
Type
Hylse
Væskebeskyttelse
Bensinbestandig, Saltvannbestandig
Type attributter
Utvidbar
Miljøbeskyttelse
UV-bestandig
Diameter - innsiden, ikke utvidet
0,500" (12,70mm)
Funksjoner
Kjemikaliefast, Rent snitt
Diameter - innsiden, utvidet
0,625" (15,88mm)