MBN2.25SV50
DigiKeys produktnummer
1030-MBN2.25SV50-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MBN2.25SV50
Beskrivelse
GROUND BRAID TUBE 2.25"DIA X 50'
Detaljert beskrivelse
Rørformet Jordlisse 2,250" (57,15mm, 2 1/4") - ytre dia X 50,0' (15,24m) 30 AWG
Kategori
Størrelse, levert
2,250" (57,15mm, 2 1/4") - ytre dia
Tykkelse
0,025" (0,64mm)
Serie
Antall bærere
48
Trådtykkelse - ender
30 AWG