MBN1.50SV100
DigiKeys produktnummer
1030-MBN1.50SV100-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MBN1.50SV100
Beskrivelse
GROUND BRAID TUBE 1.5"DIA X 100'
Detaljert beskrivelse
Rørformet Jordlisse 1,500" (38,10mm, 1 1/2") - ytre dia X 100,0' (30,48m) 30 AWG
Kategori
Størrelse, levert
1,500" (38,10mm, 1 1/2") - ytre dia
Tykkelse
0,025" (0,64mm)
Serie
Antall bærere
48
Trådtykkelse - ender
30 AWG