MBN0.25SV250
DigiKeys produktnummer
1030-MBN0.25SV250-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MBN0.25SV250
Beskrivelse
GROUND BRAID TUBE 0.25"DIAX250'
Detaljert beskrivelse
Rørformet Jordlisse 0,250" (6,35mm, 1/4") – ytre dia X 250,0' (76,20m) 36 AWG
Kategori
Størrelse, levert
0,250" (6,35mm, 1/4") – ytre dia
Tykkelse
0,013" (0,33mm)
Serie
Antall bærere
24
Trådtykkelse - ender
36 AWG