HTN0.50TB500
DigiKeys produktnummer
1030-HTN0.50TB500-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HTN0.50TB500
Beskrivelse
EXPAND SLEEVE 1/2"X500' BLK/WHT
Detaljert beskrivelse
Hylse X 500' (152,40m) Svart, Hvit
Lengde
500' (152,40m)
Serie
Veggtykkelse
0,028" (0,71mm)
Driftstemperatur
-75°C – 150°C
Diameter - innsiden, ikke utvidet
0,500" (12,70mm)
Diameter - innsiden, utvidet
0,750" (19,05mm)