FN9262B-10-07
DigiKeys produktnummer
817-FN9262B-10-07-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FN9262B-10-07
Beskrivelse
PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Power Entry-konnektorer Stikkontakt, Hannblader - modul IEC 320-C14 Panelmontering, Flens
Kategori
Nominell strøm - Filter
10A
Produsent
TE Connectivity Schaffner
Rommer en sikring
Ja (Sikring ikke inkludert)
Serie
Monteringstype
Panelmontering, Flens
Emballasje
Boks
Terminaler
Trådtilkoblinger
Delestatus
Aktiv
Sikringsholder, skuff
Sikringsholder, Med dobbel sikring
Kontaktstil
IEC 320-C14
Panelutsparingsdimensjoner
Rektangulær - 29,00mm x 33,00mm