W67-X2Q12-30
DigiKeys produktnummer
PB1369-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
W67-X2Q12-30
Beskrivelse
CIR BRKR MAG-HYDR 30A 277VAC
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Skillebrytere Magnetisk (hydraulisk forsinkelse) 30A 277 V AC DC Spak Panelmontering
Kategori
Automatsikringstype
Magnetisk (hydraulisk forsinkelse)
Produsent
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Nominell strøm (AMP)
30A
Serie
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
277 V