W28-XT1A-15
W28-XT1A-15
Circuit Breaker Basics - Another Teaching Moment
W28-XT1A-15
DigiKeys produktnummer
PB1026-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
W28-XT1A-15
Beskrivelse
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 32VDC
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Skillebrytere Termisk 15A 250 V AC 32 V DC Skyv for å tilbakestille Panelmontering
Kategori
Nominell strøm (AMP)
15A
Produsent
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
250 V
Serie
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
32 V