T9SV1K15-12S
T9SV1K15-12S
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
T9SV1K15-12S
DigiKeys produktnummer
PB2133-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
T9SV1K15-12S
Beskrivelse
RELAY GEN PURPOSE SPST 35A 12V
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Generell bruk Relé SPST-NO (1 form A) 12VDC Spole Gjennomgående hull
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
T9SV1K15-12S Modeller
Kategori
Termineringsstil
PC-pinne
Produsent
Tetningsklassifisering
Sealed - Flux Protection
Serie
Spoleisolasjon
Klasse F
Emballasje
Brett
Inntrekksspenning
9,6VDC
Delestatus
Aktiv
Utløsningsspenning
0,8VDC
Monteringstype
Driftstid
18 ms
Spolespenning
Frakoblingstid
15 ms
Kontaktskjema
SPST-NO (1 form A)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Kontaktklassifisering (strøm)
35 A
Kontaktmateriale
Sølv-nikkel (AgNi)
Omkoblingsspenning
250VAC - maks
Godkjenningsbyrå
UR, VDE
Belastning - maks veksling
8750VA
Relétype
Spolestrøm
188 mA
Spolemotstand
64 Ohms