T9GS2L14-24
DigiKeys produktnummer
PB2404-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
T9GS2L14-24
Beskrivelse
RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 24V
Produsentens standard leveringstid
41 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Generell bruk Relé SPST-NC (1 form B) 24VDC Spole Gjennomgående hull
Kategori
Termineringsstil
PC-pinne
Produsent
Tetningsklassifisering
Sealed - Fully
Serie
Spoleisolasjon
Klasse F
Emballasje
Bulk
Inntrekksspenning
18VDC
Delestatus
Aktiv
Utløsningsspenning
2,4VDC
Monteringstype
Driftstid
15 ms
Spolespenning
Frakoblingstid
22 ms
Kontaktskjema
SPST-NC (1 form B)
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Kontaktklassifisering (strøm)
20 A
Kontaktmateriale
Sølv-tinn-oksid (AgSnO)
Omkoblingsspenning
480VAC - maks
Godkjenningsbyrå
CQC, cURus, VDE
Belastning - maks veksling
9600VA
Relétype
Spolestrøm
37.5 mA
Spolemotstand
640 Ohms