PE014006 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity
På lager: 0
Datablad
Generell bruk Relé SPDT (1 form C) 6VDC Spole Gjennomgående hull
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
TE Connectivity Relay Products | Digi-Key Daily
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
PE014006
DigiKeys produktnummer
PB907-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PE014006
Beskrivelse
RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 6V
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
PE014006 Modeller
Kategori
Termineringsstil
PC-pinne
Produsent
Tetningsklassifisering
Sealed - Flux Protection
Serie
Inntrekksspenning
4,5VDC
Emballasje
Rør
Utløsningsspenning
0,6VDC
Delestatus
Aktiv
Driftstid
8 ms
Monteringstype
Frakoblingstid
8 ms
Spolespenning
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Kontaktskjema
SPDT (1 form C)
Kontaktmateriale
Sølv-nikkel (AgNi)
Kontaktklassifisering (strøm)
5 A
Godkjenningsbyrå
cURus, VDE
Omkoblingsspenning
400VAC - maks
Relétype
Belastning - maks veksling
2000VA
Spolemotstand
172 Ohms
Spolestrøm
34.8 mA