THS2510KJ
THS2510KJ
THS2510KJ
DigiKeys produktnummer
A131982-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
THS2510KJ
Beskrivelse
RES CHAS MNT 10K OHM 5% 25W
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 kOhms ±5% 25W Trådviklet Chassismonteringsmotstand
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
THS2510KJ Modeller
Kategori
Temperaturkoeffisient
±30ppm/°C
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 200°C
Serie
Belegg, kabinettype
Aluminium
Emballasje
Brett
Monteringsfunksjon
Flenser
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
1,142" L x 1,102" B (29,00mm x 28,00mm)
Motstand
10 kOhms
Høyde - sittende (maks)
0,591" (15,00mm)
Toleranse
±5%
Tilkoblingsstil
Loddetagger
Effekt (watt)
25W