HSA506K8J
DigiKeys produktnummer
A138884-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HSA506K8J
Beskrivelse
RES CHAS MNT 6.8K OHM 5% 50W
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
6.8 kOhms ±5% 50W Trådviklet Chassismonteringsmotstand
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
HSA506K8J Modeller
Kategori
Temperaturkoeffisient
±30ppm/°C
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 200°C
Serie
Belegg, kabinettype
Aluminium
Emballasje
Brett
Monteringsfunksjon
Flenser
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
2,008" L x 1,181" B (51,00mm x 30,00mm)
Motstand
6.8 kOhms
Høyde - sittende (maks)
0,669" (17,00mm)
Toleranse
±5%
Tilkoblingsstil
Loddetagger
Effekt (watt)
50W