CRGP0805F1K2 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | CRGP0805F1K2 |
Beskrivelse | RES 1.2K OHM 1% 1/3W 0805 |
Produsentens standard leveringstid | 15 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 1.2 kOhms ±1% 0,333W, 1/3W Brikkemotstand 0805 (2012 metrisk) Bilindustri AEC-Q200, pulsmotstand Tykk film |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | CRGP0805F1K2 Modeller |
Kategori | Funksjoner Bilindustri AEC-Q200, pulsmotstand |
Produsent | Temperaturkoeffisient ±100ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Kapsling 0805 (2012 metrisk) |
Delestatus Aktiv | Leverandørens enhetsforpakning |
Motstand | Størrelse/dimensjon 0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm) |
Toleranse | Høyde - sittende (maks) 0,026" (0,65mm) |