CFR50J1K2
DigiKeys produktnummer
A129439CT-ND - Båndavsnitt (CT)
A129439TB-ND - Tape og boks (TB)
Produsent
Produsentens produktnummer
CFR50J1K2
Beskrivelse
RES 1.2K OHM 5% 1/2W AXIAL
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1.2 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Gjennomgående hullmotstand Aksial Karbonfilm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CFR50J1K2 Modeller
Kategori
Sammensetting
Produsent
Temperaturkoeffisient
0/ -450ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballasje
Båndavsnitt (CT)
Tape og boks (TB)
Kapsling
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Aksial
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,118" dia x 0,354" L (3,00mm x 9,00mm)