CFR16J470R
DigiKeys produktnummer
A105933CT-ND - Båndavsnitt (CT)
A105933TB-ND - Tape og boks (TB)
Produsent
Produsentens produktnummer
CFR16J470R
Beskrivelse
RES 470 OHM 5% 1/4W AXIAL
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
470 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Gjennomgående hullmotstand Aksial Karbonfilm
EDA-/CAD-modeller
CFR16J470R Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimensjon
0,073" dia x 0,138" L (1,85mm x 3,50mm)