CFR16J180R
DigiKeys produktnummer
1712-CFR16J180RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
1712-CFR16J180RTB-ND - Tape og boks (TB)
Produsent
Produsentens produktnummer
CFR16J180R
Beskrivelse
RES 180 OHM 5% 1/4W AXIAL
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
180 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Gjennomgående hullmotstand Aksial Karbonfilm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CFR16J180R Modeller
Kategori
Sammensetting
Produsent
Temperaturkoeffisient
0/ -450ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballasje
Båndavsnitt (CT)
Tape og boks (TB)
Kapsling
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Aksial
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,073" dia x 0,138" L (1,85mm x 3,50mm)