RXM-315-LR_View2
RXM-315-LR
DigiKeys produktnummer
RXM-315-LR-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
RXM-315-LR
Beskrivelse
RF RECEIVER ASK/OOK 315MHZ
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
LR RF-mottakere ASK, OOK 315MHz -112dBm 10kbps Utsparing
Kategori
Strøm - mottar
5,2mA
Produsent
TE Connectivity Linx
Datagrensesnitt
Seriell
Serie
Antennekontakt
Utsparing
Emballasje
Rør
Funksjoner
Lang rekkevidde
Delestatus
Aktiv
Forsyningsspenning
2,1V – 3,6V
Frekvens
315MHz
Driftstemperatur
-40°C – 70°C