OTX-433-HH-KF5-MS
DigiKeys produktnummer
OTX-433-HH-KF5-MS-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
OTX-433-HH-KF5-MS
Beskrivelse
XMITTER KEYFOB 433MHZ 5 BUTTON
Produsentens standard leveringstid
32 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
RF Sender 433MHz ASK, OOK Håndholdt, 5 knapper
Kategori
Frekvens
433MHz
Produsent
TE Connectivity Linx
Bruksområder
General fjernkontroll, Hjemmeautomasjon, RKE
Emballasje
Bulk
Grensesnitt
Håndholdt, 5 knapper
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
5 knapp, 750 ft. Driftsavstand
Funksjon
Sender
Forsyningsspenning
2,1V – 3,6V