CSS-SGAF-050-STTN
DigiKeys produktnummer
343-CSS-SGAF-050-STTN-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CSS-SGAF-050-STTN
Beskrivelse
COAX CBL SMA TO CABLE 2"
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kabelmodul koaksial SMA til kabel 0,047" halvstiv kabel 2,000" (50,80mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CSS-SGAF-050-STTN Modeller
Kategori
2. kontakt
Kabel (rund)
Produsent
TE Connectivity Linx
Lengde
2,000" (50,80mm)
Emballasje
Pose
Kabeltype
0,047" halvstiv kabel
Delestatus
Aktiv
Totalimpedans
50 Ohms
Stil
SMA til kabel
Frekvens - maks
8 GHz
1. kontakt
SMA-uttak
Farge
Hvit
Kjønn 1. kontakt
Hunn
Driftstemperatur
-55°C – 125°C