BAT-HLD-012-THM
DigiKeys produktnummer
BAT-HLD-012-THM-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BAT-HLD-012-THM
Beskrivelse
BATT RETAINER COIN 12MM PC PIN
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Batteri Holder Knappcelle, 12,0mm 1 Celler PC-pinne
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BAT-HLD-012-THM Modeller
Kategori
Antall celler
1
Produsent
Batteriserie
Emballasje
Bulk
Monteringstype
Kretskort, hullmontering
Delestatus
Aktiv
Termineringsstil
PC-pinne
Batteritype, funksjon
Knappcelle, Holder
Høyde over tavlen
0,140" (3,55mm)