ANT-5GW-FPC-LH50M4
DigiKeys produktnummer
343-ANT-5GW-FPC-LH50M4-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ANT-5GW-FPC-LH50M4
Beskrivelse
ANT 5G FPC 120X20 50MM MHF4
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
657,5MHz, 750,5MHz, 842,5MHz, 1,175GHz, 1,593GHz, 1,947GHz, 2,495GHz, 3,75GHz, 4,7GHz 2G, 3G, 4G, 5G, LTE Flat patch RF-antenner 617MHz – 698MHz, 698MHz – 803MHz, 791MHz – 894MHz, 832MHz – 1,518GHz, 1,525GHz – 1,661GHz, 1,695GHz – 2,2GHz, 2,3GHz – 2,69GHz, 3,3GHz – 4,2GHz, 4,4GHz – 5GHz 5dBi, 5dBi, 5,5dBi, 6dBi, 5,2dBi, 5,1dBi, 7dBi, 6,2dBi, 6,8dBi MHF4 Lim
EDA-/CAD-modeller
ANT-5GW-FPC-LH50M4 Modeller
Effekt - maks
2 W
Funksjoner
Kabel - 50mm
Frekvens (midten/bånd)
657,5MHz, 750,5MHz, 842,5MHz, 1,175GHz, 1,593GHz, 1,947GHz, 2,495GHz, 3,75GHz, 4,7GHz
Høyde (maks)
0,004" (0,10mm)
Frekvensområde
617MHz – 698MHz, 698MHz – 803MHz, 791MHz – 894MHz, 832MHz – 1,518GHz, 1,525GHz – 1,661GHz, 1,695GHz – 2,2GHz, 2,3GHz – 2,69GHz, 3,3GHz – 4,2GHz, 4,4GHz – 5GHz