ANT-5GW-FPC-LH150M4
DigiKeys produktnummer
343-ANT-5GW-FPC-LH150M4-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ANT-5GW-FPC-LH150M4
Beskrivelse
ANT 5G FPC 120X20 150MM MHF4
Produsentens standard leveringstid
9 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
657,5MHz, 750,5MHz, 842,5MHz, 1,175GHz, 1,593GHz, 1,947GHz, 2,495GHz, 3,75GHz, 4,7GHz 2G, 3G, 4G, 5G, LTE Flat patch RF-antenner 617MHz – 698MHz, 698MHz – 803MHz, 791MHz – 894MHz, 832MHz – 1,518GHz, 1,525GHz – 1,661GHz, 1,695GHz – 2,2GHz, 2,3GHz – 2,69GHz, 3,3GHz – 4,2GHz, 4,4GHz – 5GHz 5dBi, 5dBi, 5,5dBi, 6dBi, 5,2dBi, 5,1dBi, 7dBi, 6,2dBi, 6,8dBi MHF4 Lim
EDA-/CAD-modeller
ANT-5GW-FPC-LH150M4 Modeller
Effekt - maks
2 W
Funksjoner
Kabel - 150mm
Frekvens (midten/bånd)
657,5MHz, 750,5MHz, 842,5MHz, 1,175GHz, 1,593GHz, 1,947GHz, 2,495GHz, 3,75GHz, 4,7GHz
Høyde (maks)
0,004" (0,10mm)
Frekvensområde
617MHz – 698MHz, 698MHz – 803MHz, 791MHz – 894MHz, 832MHz – 1,518GHz, 1,525GHz – 1,661GHz, 1,695GHz – 2,2GHz, 2,3GHz – 2,69GHz, 3,3GHz – 4,2GHz, 4,4GHz – 5GHz