ANT-2.4-WRT-RPS
DigiKeys produktnummer
ANT-2.4-WRT-RPS-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ANT-2.4-WRT-RPS
Beskrivelse
RF ANT 2.4GHZ DOME RP-SMA PNL MT
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2,4GHz, 2,5GHz Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™ Kuppel RF-antenner 2,4GHz – 2,5GHz 3,4dBi RP-SMA hann Panelmontering
VSWR
1,9
Serie
Forsterker
3,4dBi
Emballasje
Bulk
Funksjoner
Kabel - 216mm
RF-familie/standard
802,15,4, Bluetooth, WiFi
Monteringstype
Panelmontering
Frekvensgruppe
UHF (2GHz – 3GHz)
Høyde (maks)
0,433" (11,00mm)
Frekvens (midten/bånd)
2,4GHz, 2,5GHz
Bruksområder
Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™
Frekvensområde
2,4GHz – 2,5GHz