ANT-2.4-MSA-TH1
DigiKeys produktnummer
343-ANT-2.4-MSA-TH1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ANT-2.4-MSA-TH1
Beskrivelse
ANTENNA 2.4GHZ STAMPED TH
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2,45GHz Bluetooth, ISM, Wi-Fi, WLAN, Zigbee™ Stanset metall RF-antenner 2,4GHz – 2,5GHz 3,7dBi Loddetinn Overflatemontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ANT-2.4-MSA-TH1 Modeller
VSWR
1,3
Emballasje
Brett
Forsterker
3,7dBi
Delestatus
Aktiv
Effekt - maks
1 W
RF-familie/standard
802,15,4, Bluetooth, generelll ISM, WiFi
Terminaler
Loddetinn
Frekvensgruppe
UHF (2GHz – 3GHz)
Monteringstype
Overflatemontering
Frekvens (midten/bånd)
2,45GHz
Høyde (maks)
0,213" (5,40mm)
Frekvensområde
2,4GHz – 2,5GHz