ANT-2.4-LCW-RPS
DigiKeys produktnummer
ANT-2.4-LCW-RPS-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ANT-2.4-LCW-RPS
Beskrivelse
2.4GHZ DIPOLE ANTENNA RP-SMA
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2,45GHz ISM, U-NII, WiFi, WLAN Pisk, Helling RF-antenner 2,4GHz – 2,5GHz 2,8dBi RP-SMA hann Kontaktfeste
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ANT-2.4-LCW-RPS Modeller
VSWR
1,9
Emballasje
Pose
Forsterker
2,8dBi
RF-familie/standard
802,15,4, Bluetooth, generelll ISM, WiFi
Monteringstype
Kontaktfeste
Frekvensgruppe
UHF (2GHz – 3GHz)
Høyde (maks)
3,272" (83,10mm)
Frekvens (midten/bånd)
2,45GHz
Bruksområder
ISM, U-NII, WiFi, WLAN
Frekvensområde
2,4GHz – 2,5GHz