T4142512021-000
DigiKeys produktnummer
A125541-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
T4142512021-000
Beskrivelse
CONN RCPT MALE 2POS GOLD SOLDER
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2 Flerpolet rundkontakt Stikkontakt, Hannpinner Loddetinn
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
T4142512021-000 Modeller
Kategori
Kappeoverflate
Nikkel
Produsent
Kontaktoverflate - paring
Gull
Serie
Farge
Sølv
Emballasje
Bulk
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP67 - støvtett, vanntett
Delestatus
Aktiv
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Kontakttype
Skjerming
Antall posisjoner
2
Nominell strøm (AMP)
4A
Mantelstørrelse - innsats
M12-2
Nominell spenning
250V
Monteringstype
Panelmontering, Gjennomgående hull
Driftstemperatur
-40°C – 85°C