A8MMS-6006G
DigiKeys produktnummer
A8MMS-6006G-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
A8MMS-6006G
Beskrivelse
ADM60S/AE60G/ADM60S
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
60 Rektangulære kabelenheter DIP til DIP, Omvendt 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategori
Lengde
0,500' (152,40mm, 6,00")
Produsent
TE Connectivity AMP Connectors
Farge
Grå, Bånd
Emballasje
Bulk
Skjerming
Uskjermet
Delestatus
Aktiv
Bruk
Kontakt (0,1"), Kort inn
Kontakttype
DIP til DIP, Omvendt
Kabelterminering
IDC
Antall posisjoner
60
Kontaktoverflate (finish)
Tinn
Antall rader
2
Kontaktoverflate-tykkelse
100,0µin (2,54µm)
Avstand - kontakt
0,100" (2,54mm)
Baseproduktnummer
Avstand - kabel
0,050" (1,27mm)