STS31A28CSMTR
STS31A28CSMTR
STS31A28CSMTR
DigiKeys produktnummer
450-STS31A28CSMTR-ND - Tape og spole (TR)
450-STS31A28CSMTRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
450-STS31A28CSMTRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STS31A28CSMTR
Beskrivelse
6.2 X 6.2 X 3.1, 280GF, IP67, TA
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Taktilbrytere SPST-NO Toppaktivert Overflatemontering
EDA-/CAD-modeller
STS31A28CSMTR Modeller
Kategori
Aktuatorretning
Toppaktivert
Produsent
Termineringsstil
Måkevinge
Serie
Omriss
6,20mm x 6,20mm
Digi-Reel®
Belysning
Ikke opplyst
Delestatus
Aktiv
Driftskraft
280gf
Krets
SPST-NO
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP67 - støvtett, vanntett
Bryterfunksjon
Av-mom
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Kontaktklassifisering ved spenning
0.05A ved 48VDC
Aktuatormateriale
Silikongummi
Aktuatortype
Standard
Bryterbevegelse
0,25mm
Monteringstype
Mekanisk liv
200,000 sykluser
Aktuatorhøyde av kretskort, vertikal
3,10mm